August Trummer *
(Grottenhof/Leibnitz 1946 geb) sitzendes Mädchen, Aquarell auf Papier signiert Trummer 1.4.99 49 x 38,5 cm in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
August Trummer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 22.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.05. - 22.05.2013 |